Aslı ve Barış duygularına karşı koyamıyorlar


Bu haber 2017-08-03 eklenmiş ve 104 kez görüntülenmiştir.
Aslı ve Barış duyguları ile yüzleşiyor! ‘Ateş Böceği’ yeni fragman yeni bölüm ne zaman?
Aslı ve Barış duyguları ile yüzleşiyor! ‘Ateş Böceği’ yeni fragman yeni bölüm ne zaman?
Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in yer aldığı Ateşböceği, aşka hazırlıksız yakalananların heyecanlı hikayesi ile Perşembe akşamları Star ekranında! Barış ve Aslı her şeye rağmen duygularıyla yüzleşmenin şaşkınlığını henüz üstünden atamamışken, İlayda’nın çevirdiği pis bir oyunun içine düşerler. Ateşböceği 6. bölümde neler olacak?
3 Ağustos 2017 - 07:56
Facebook'ta Paylaş
×

Paylaş

Kapat
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10

Aslı'yla Barış'ın birbiri ardına yaşadığı olaylar Barış'ın gerçeği itiraf etmesini giderek zorlaştırmaktadır. Artık söz konusu olan sadece kendi hayatları değil, ailelerinin de duygularıdır. Aslı, Cahide ve Handan'ın dikkatini çekiyor. Aslı ile Barış yakınlaşacak mı sorusunun cevabı merak ediliyor. Ateş Böceği’nin son bölümüne ait detaylar ve 6. bölüme ait yeni fragman. Ayrılık acısı Aslı ve Barış’ı derinden etkiler. Ateş Böceği Dizisinin konusu ve oyuncuları. Peki yeni bölümde neler olacak?

Aslı elinden geleni yapmasına rağmen Handan ve Cahide'nin gündemine düşer. Aslı Barış'a yardım etmeye çalışırken aslında kendini zor bir duruma düşürecek şeyler mi yapmaktadır? Yaz sezonunun ilgi çeken dizilerinden olan Ateş Böceği geçtiğimiz haftalarda başladı, ele avuca sığmaz bir taksi şoförü olan Aslı ile başarılı avukat Barış'ın hikayesini konu alan dizide aşk kıvılcımları görünmeye başladı. Barış ve Aslı ilişkisi komik olmaya başlıyor. Ateş Böceği'nin 6. bölüm'de neler olacak?

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aslı ve Barış ayrılık acısı ile serseme döner.
Aşk vurduğu insanı değiştirir. Barış gibi bir erkeğe ‘gitme’ dedirtir. Aslı gibi bir kızı gittiğine pişman ettirir. Ayrılık acısıyla serseme dönen Aslı kendini nezarette bulurken, Barış geceyi evindeki ilginç konuklarla birlikte geçirmek zorunda kalır. Kabus gibi başlayan gün her ikisi için de masala dönüşürken Aslı, kaderin ağlarına takıldığından habersizdir.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Aslı ve Barış duyguları ile yüzleşir.
Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz'in yer aldığı Ateşböceği, aşka hazırlıksız yakalananların heyecanlı hikayesi ile Perşembe akşamları Star ekranında! Aslı'yla Barış'ın birbiri ardına yaşadığı olaylar Barış'ın gerçeği itiraf etmesini giderek zorlaştırmaktadır. Barış ve Aslı her şeye rağmen duygularıyla yüzleşmenin şaşkınlığını henüz üstünden atamamışken, İlayda'nın çevirdiği pis bir oyunun içine düşerler. Artık söz konusu olan sadece kendi hayatları değil, ailelerinin de duygularıdır.

ATEŞ BÖCEĞİ DİZİSİ KONUSU:

Ateş Böceği dizisini yeni izlemeye başlayacak olanlar dizinin konusunu ve oyuncularını merak ediyor. Başarılı ve yalnız bir avukat olan Barış Buka (Seçkin Özdemir), hayatının en çetin davasıyla karşı karşıya kalınca yolu ele avuca sığmaz bir taksi şoförü olan Aslı Eğilmez’le( Nilay Deniz) kesişir. Hayatta keşfedilecek hiçbir şey kalmadığına inanan Barış’ın, ateşböceği misali parıldayan Aslı’yla başlayan macerası ona bilmediği bir dünyanın kapılarını aralar.

İkisi için de yeni başlayan bu hikayenin başrolünde artık aşk vardır. Çekimleri Kadırga ve Beykoz'da devam eden dizi, sıcacık aşk hikayesi ile yakında izleyenlerin favorisi olacak. Aslı ve Barış’ın çok konuşulacak aşkları dizinin keyifli olacağının habercisi gibi.

Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe açılmış, hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı Barış. Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız olan Aslı, nam-ı diğer Ateşböceği. İkilinin yolları kesişince, aşk dolu bir serüvenin içine girerler.

OYUNCULARI:

Yapım: Mia Yapım
Yönetmen: Barış Yöş
Senarist: Ebru Hacıoğlu

Oyuncu Kadrosu:
Barış Buka: Seçkin Özdemir
Aslı Eğilmez: Nilay Deniz
Hakan Şeker: Umur Yiğit Vanlı
Handan Pars: Belma Canciğer
Metin Eğilmez: Durul Bazan
Çiçek Eğilmez: Lal Tayra Bahar
Teo: Çağrı Çıtanak
Cahide Pars: Derya Alabora
Neşe Eğilmez: Şebnem Dilligil
Arzu Eğilmez: Alica Kapudağ
Barbaros: Gürkan: Berkat Tulumbacı
İlayda Taş: Seda Güven
Gül Gürkan: Gözde Çığacı
Sıdıka: Çiğdem Aygün
Şirin: Aslı Samat

KİM KİMDİR?

Barış Buka (Seçkin Özdemir)

35 yaşında, çok başarılı ve çekici bir boşanma avukatı olan Barış, sert mizaçlı, tuttuğunu koparan ve adaletten ödün vermeyen yapısıyla ülkenin önde gelen boşanma avukatlarından biridir. Okumayı ve yazmayı seven, kendisine has zevkleri olan, klas bir erkektir. İnsanlara güven noktasında mesafeli olmasına rağmen, güvendikleri ile kopmaz bağlar kurar.

Aslı Eğilmez (Nilay Deniz)

23 yaşında, güzel ve çalışkan bir kız olan Aslı, babasının ölümden sonra onun taksisini devralacak kadar gözü pek olmasına rağmen bir çiçek kadar da narindir. Babasının vefatı sonrası zor zamanlarda tutunacak bir başka omuz bulamamış olsa da; O, annesi Neşe, ablası Arzu, abisi Metin ve abisinin kızı Çiçek için dayanılacak omuz olmuştur. Çiçek’in kazası sonrası en büyük amacı, kazaya sebep olan kişiyi bulup cezalandırıldığını görmektir.

Hakan Şeker (Umur Yiğit Vanlı)

Barış’ın 25 yaşındaki kuzeni olan Hakan, hayatını spor salonu, dj seti ve kızlar ekseninde geçmektedir. Saf bir çocuk olmasına rağmen çok sevimli ve doğaldır. Kimseye zararı ya da faydası olmayan bir hayat sürmektedir. Kaza günü onun da hayatı değişecektir.

Handan Pars (Belma Canciğer)

Barış’ın 45 yaşlarındaki teyzesi, Hakan’ın annesi olan Handan, saf, kolay kandırılabilen, evhamı bol, hastalık hastası bir kadındır. Maddi ve manevi ne kadar iyi durumda olursa olsun olsa kendine acıyacak bir durumu illa ki bulabiliyor.

Metin Eğilmez (Durul Bazan)

Aslı ve Arzu’nun abisi olan Metin, 40 yaşlarında bahtsız bir adamdır. Abi olmasına rağmen üst üste yaşadığı kayıplar ve başarısızlıklar yüzünden kendine olan inancını yitirmiş, insiyatif alamayan bir karaktere dönüşmüştür. Ama ne olursa olsun Çiçek’in kıymetli babasıdır.

Çiçek Eğilmez (Lal Tayra Bahar)

Metin’in 8 yaşındaki kızı olan Çiçek, Aslı ve Arzu’nun yeğenidir. Yaşadığı trafik kazası sonrasında geçirdiği ameliyatlar ve gördüğü fizik tedaviler sonrasında tekerlekli iskemlesinden kurtulup tekrardan yürümeye başlayacak olsa da Aslı bu kadar basit görmüyor bu durumu. Çiçek ise son derece pozitif, zehir gibi bir kızdır. Ailenin ayakta durmasında en az Aslı kadar payı var. Ailesine en büyük desteği de konuşmaları ve duruşuyla kendisi veriyor.

Teo (Çağrı Çıtanak)

28 yaşında, Barış’ın sağ kolu olan Teo, ailesi tarafından küçük yaşta başıboş bırakıldığı için, yaşının da verdiği toylukla karanlık yollara sapmıştır. Küçük yaşından itibaren hırsızlık ve yankesicilik yapmaya başlamıştır ama bunu hiçbir zaman isteyerek yapmamıştır. Barış ile karşılaşması ile hayatı değişir ve ikinci hayatında zamanla Barış’ın şoförü, koruması, sırdaşı ve can dostu olmuştur.

Cahide Pars (Derya Alabora)

Barış’ın büyük teyzesi olan Cahide, 55 yaşlarında asil, hiç evlenmemiş, hayatını kardeşlerine ve başta Barış olmak üzere yeğenlerine adamış bir kadın. Barış’ın hayatında sözüne en çok önem verdiği, en çekindiği, en sevdiği ve dediğine karşı gelemediği tek kişi. Annesinin ölümünden sonra yarı anne haline gelmiş olan tek kadın. Onun için en önemli şey Barış’ın kendisi ölmeden evini barkını kurabilmesi.

Neşe Eğilmez (Şebnem Dilligil)

Aslı, Arzu ve Metin’in annesi olan Neşe 60 yaşlarında, koruyan, kollayan, yoktan var eden bir kadın. Çok sevdiği kocası öldükten sonra çocuklarını bir arada tutmayı başarmış ama ne yaptıysa dik başlı küçük kızı Aslı’nın taksi şoförü olmasına engel olamamış.

Arzu Eğilmez (Alicia Kapudağ)

Aslı’nın 27 yaşındaki ablası olan Arzu, hayatında yaşadığı zorluklarla baş edecek yapıda biri değil ama en çok da kendisi şikayet ediyor. Mahallenin en güvenilmezi Barbaros’a aşık ama maalesef Barbaros hayal peşinde koşan ve gerçek bir iş ile alakası olmayan biri. Geleceğini Barbaros gibi birisiyle kuramayacağının her ne kadar farkında olsa da bir şekilde ondan da uzak kalamıyor.

Barbaros Gürkan (Berkay Tulumbacı)

28 yaşında bir mahalle delikanlısı olan Barbaros, ağzı iyi laf yapan, hayalci, kendi yalanına inanan, kolay paranın peşinde bir adam. Aslı’nın ablası Arzu’ya aşık. Barbaros her fırsatta yakında çok güzel işler yapacağını, paraya para demeyeceklerini ve Arzu ile çok güzel bir hayat kuracaklarını söyleyip duruyor ama kendisi de bir çıkış olmadığının az da olsa farkında.

İlayda Taş (Seda Güven)

Barış’ın eski sınıf arkadaşı, eski sevgilisi ve başarılı bir avukat olan İlayda, ünlülerin imaj haklarını korumak üzerine uzmanlaşmış, ticaret hukukunda adından söz ettirmiş, bu sayede hem kendine saygın bir yer edinmiş, hem de çok ciddi para kazanan bir kadın. Hırslı, ihtirasları olan bir kadın. Son derece yırtıcı ve her daim savaşa hazır biri. Tüm bu planlamanın en tepe noktasında ise üniversite zamanından beri isteği Barış ile evlenmek duruyor.

Gül Gürkan (Gözde Çığacı)

Barbaros’un kız kardeşi olan Gül, mahallenin en aklı başında kızlarından biri olarak biliniyor, o nedenle Barbaros’un aksine güvenilir biri. Aslı’nın ise can dostu, tüm sırlarını anlattığı kişi.

Sıdıka (Çiğdem Aygün)

İlayda’nın sağ kolu, şakşakçısı, dert ortağı olan Sıdıka, İlayda’nın tüm kaprislerini çekmekle kalmıyor onları besliyor da. Gerçekte ise İlayda’yı delicesine kıskanıyor, onun hayatına özeniyor. İlayda’nın arkasındaki beyin olarak görüyor kendisini. En az İlayda kadar, hatta ondan daha da fazla hırslı bir kadın.

Şirin (Aslı Samat)

Barış’ın sekreteri olan Şirin, cıvıl cıvıl özü sözü bir, işini ve Barış’ı sahiplenmiş, benimsemiş. Sıcak kanlı, iyi kalpli ancak riyakarlığa, suni ilişkilere karşı ve mesafeli. İş yerinde Sıdıka’nın can düşmanı haline gelecek. Barış’ı ne kadar seviyorsa İlayda’dan da o kadar rahatsız oluyor.

Spor

En çok okunanlar

E-Mail Bülten Kaydı