Meryem dizisi başlıyor… Meryem dizisi konusu, oyuncuları ve ilk bölüm fragmanı!


Bu haber 2017-08-03 eklenmiş ve 92 kez görüntülenmiştir.
Meryem dizisi başlıyor… Meryem dizisi konusu, oyuncuları ve ilk bölüm fragmanı!
Meryem dizisi başlıyor… Meryem dizisi konusu, oyuncuları ve ilk bölüm fragmanı!
Meryem dizisi bu gece yani 2 Ağustos'ta Kanal D ekranlarında başlıyor. İzleyiciler Meryem dizisinin konusunu, oyuncularıı va 1. bölüm fragmanını merak ediyor. İlk fragmanıyla merak uyandıran dizi saat 20.00'da başlayacak. Meryem dizisi konusu ne? Oyuncuları kimler? Hangi gün saat kaçta? İşte Meryem dizisi ilk bölüm fragmanı...
2 Ağustos 2017 - 17:25
Facebook'ta Paylaş
×

Paylaş

Kapat
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10

Bu akşam ekrana ilk bölümü ile gelecek olan Meryem dizisi bomba gibi geliyor. Meryem dizisinin oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaşıyoruz. 1. bölüm frgamanı ile merak uyandıran dizi saat 20.00’da Kanal D ekranlarında olacak. Meryem dizisi ilk bölüm fragmanı haberimizde. Peki Meryem dizisi oyuncuları kimler, konusu ne?

MERYEM DİZİSİ KONUSU

Dizi, aşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam ateşiyle tutuşan Savaş ve suçlu gördüğü Meryem’in hikayesini anlatacak.

Yaşanan bir kaza, değişen üç hayat…

Yağmurlu bir gecede yaşanan kazanın üç insanın hayatını nasıl değiştireceğini gözler önüne serecek olan Meryem, 2 Ağustos Çarşamba akşamı Kanal D’de!

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Meryem Gültabak ve İlke Gürsoy’a ait olan senaryonun süpervizörü ise Emre Özdür.

İLK BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Oktay, sonunda savcı olacaktır. Sevgilisinden akşam yemeği daveti alan Meryem ise evlilik teklifi alacağını düşünerek havalara uçar.  Meşhur Sargun Holding'in veliahttı Savaş Sargun da sevgilisine evlenme teklif etmeye hazırlanmaktadır. Babası Sevinç ile evlenmesine karşıdır ama Savaş babasının lafı ile aşkından vazgeçecek bir adam değildir.

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği, başrollerinde: Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Uğur Çavuşoğlu, Serenay Aktaş ve Bestemsu Özdemir'in paylaştığı senaryosunu Emre Özdür‘ün kaleme aldığı, müziklerini ünlü müzisyen Kıraç'ın yaptığı; Meryem'in yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan oturuyor.

İLK BÖLÜM FRAGMANI

MERYEM DİZİSİ OYUNCULARI

Furkan Andıç-Savaş Sargun

Ayça Ayşin Turan-Meryem Akça

Cemal Toktaş-Oktay Şahin

Açelya Topaloğlu-Derin Berker

Bestemsu Özdemir-Beliz Bilen

Uğur Çavuşoğlu-Yurdal Sargun

Serenay Aktaş-Burcu Aktar

Kenan Acar-Güçlü Tekiner

Sema Öztürk-Tülin Sargun

2 Ağustos 2017 - 17:25
Facebook'ta Paylaş
×

Paylaş

KapatDiğer MAGAZİN haberleri

Spor

En çok okunanlar

E-Mail Bülten Kaydı